Lepsze Szamotuły

Strona główna » BLOG » Kobiecość w kolorach jesieni. Zapisy trwają.

Kobiecość w kolorach jesieni. Zapisy trwają.

Ciągle w biegu. Robisz kilka rzeczy na raz. Dbasz o całą swoją rodzinę i najbliższych. U Ciebie zawsze można znaleźć dobrą radę. Pamiętasz o wszystkim i zawsze służysz pomocą.

Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś dla siebie?

Zatrzymaj się i pokaż swoje barwy! Każda z nas jest wyjątkowa, poznaj barwy kobiet tworzących Szamotuły. Za barwne wydarzenie odpowiedzialne są Katarzyna Ziomek i Natalia Kapłon, które chcą zainspirować inne kobiety do wydobycie swojego piękna i kolorów kobiecości.

KOBIECOŚĆ W KOLORACH JESIEŃI W SZAMOTUŁACH to projekt kierowany do wszystkich kobiet bez względu na wiek.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było, twórcze, entuzjastyczne. Wieczór inspiracji, rozwoju, i energii. Przestrzeń dla kobiet, które świadomie prowadzą swoje firmy, pracują z pasją, tworzą z miłością. Zapraszamy serdecznie na wydarzenie dedykowane szczególnie paniom. Będzie sensualnie, aktywnie, przedsiębiorczo i kobieco. W programie min.: warsztaty z makijażu, masażu, terapia kolorem, porady dietetyczne, profesjonalny dobór bielizny z brafitterką, pokaz mody marki Top Secret, bazar różności, artykuły dekoracyjne, perfumy, kosmetyki, suplementy diety, biżuteria i rękodzieło, jesienny porządek w szafie ze stylistką Wizerunek w kolorach oraz Kolorki Kapłonki. Kropką nad „i” kobiecych barw tego wieczoru będzie występ Karoliny Jedynak, która zaczaruje nas swoją muzyką.

Wszystko to co najbardziej kochają kobiety w jednym miejscu, czyli ZAKUPY, PORADY, KONSULTACJE. Na koniec spotkania loteria wizytówkowa z fantastycznymi nagrodami! Wszystko to we wnętrzach Hotelu Maraton 21.10.2016 od 18:00 do 21:00.

Celem projektu jest wydobycie naturalnego piękna i kolorów kobiecości. Znajdź czas dla siebie i przyjdź! Dodaj barw swojej codzienności. Dla pań przewidziane jest wiele atrakcji i niespodzianek.

Najświeższe informacje można znaleźć na facebooku https://www.facebook.com/events/1234447153252626/

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU 61 29 21 961!

untitled-design


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: