Lepsze Szamotuły

Strona główna » BLOG » Kobieta Przedsiębiorcza 2016

Kobieta Przedsiębiorcza 2016

Stało się, Natalia została oficjalnie Kobietą Przedsiębiorczą Powiatu Szamotulskiego zdobywając 622 głosy.

Na Gali zorganizowanej przez Głos Wielkopolski zaprezentowano, jak niewiele kobiet zajmuje kierownicze stanowiska i ile jeszcze pracy musimy włożyć, aby zniwelować luki i stereotypy, jakie panują w świecie.

Na naszym szamotulskim podwórku, większość aktywistów, działaczy i najbardziej czynnych społeczników to kobiety. Długo można by wymieniać Panie z którymi mamy zaszczyt współdziałać, które wspierają siebie nawzajem i inspirują niesamowitymi pomysłami. Ania Sobol z Fundacji Varietae, organizatorka BABYTargu, Pikniku Rodzinnego, inicjatorka Tajnej Grupy Kobiet, SZAMOtulimy, wspaniała inicjatywa dla chustomam, które obecnie zbiera fundusze na swój nowy projekt https://wspieram.to/szamotulimy.

Na spotkaniach regionalnych z innymi organizacjami pozarządowymi z wielkopolski przeważającą większość stanowią kobiety.

Nagroda Kobiety Przedsiębiorczej dla nad aktywnej społecznie działaczki to duży zastrzyk pozytywnej energii dla naszego Stowarzyszenia, ale również znak dla innych organizacji pozarządowych i wszystkich zaangażowanych dziewczyn, że robimy niesamowite rzeczy!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: